وب سایت عاشورا

نویسندگان
آخرین نظرات

۲۶۳ مطلب در تیر ۱۳۹۲ ثبت شده است

در حسرت شهادت

افسران -  	بیایید به بد حجاب ها اعتنا نکنیم

بیایید به بدحجاب ها اعتنا نکنیم. اگه همیشه همینطور باشه، نه فقط تو ماه رمضون، به نرم خیلی ها اینقدر عقده ای نمیشن که با این وضع بی حجابی بیرون بیان.. چون می بینن خریدار نداره کارهاشون و با اعتنا نکردن اینا به مقصدشون نمیرسن و تشویق نمیشن که درجه بدحجابی جامعه بالا ببرن.
می دیدم این روزا بچه ها چقدر زیاد تو وبلاگ هاشون به بحث حجاب و بی حجابی می پردازند و تصاویر بدحجابی رو میزاشتن و این نشون از غیرعادی بودن وضع امروز جامعه داشت.

امروز برای کاری مجبور شدم سر ظهری بیرون برم، سر ظهر اوج گرما.. اما صحنه های بسیار غیرعادی از بی حجابی دختران و زنان آن هم در ماه رمضان به چشمم اومد که واقعاً اوج بی شرمی رو آشکار می کرد.. خب، من سعی می کنم به اینها اصلاً هیچ توجه نکنم، امّا به هر حال، چشم آدم میفته. اینا با پوشیدن شلوارهای ساپورت تنگ و چسبان و مانتوهایی با رنگ های زننده ومدل های عجیب و تا حد امکان کوتاه کوتاه،.. می خواستن تا جایی که میتونن جلب توجه کنن.. تا جایی که میتونن. یعنی نهایت سعی و تلاششون کرده بودن.. با چهره هایی عبوس و مصنوعی و آب و رنگ شده .. که ذره ای احساس و رنگی از عاطفه در آن نبود.

چه درد آوره که اذان ظهر، آن هم در ماه رمضان، ماه خدا داره پخش میشه بندگان خدا رو به سمت مسجد، خانه خدا دعوت می کنه، امّا این بندگان خدا با این اوضاع گناه آلود برای خودنمایی و دل از راه بردن تو خیابونا مشغول جلوه گری!

در حال تردد نمیتونستم چیزی بهشون بگم، یعنی تا حالا در این موقعیت انجام ندادم، وگرنه اگر مثلاً تو تاکسی یه جای ساکن می بود، ساکت نمی نشستم. امّا خب یه چیز جای شکر داشت، این دخترکان اینهمه کارها رو کرده بودند، ولی من امروز حتّی یک جوان و مرد رو ندیدم که متوجه اینها شده باشه و بهشون نگاه و اعتنایی کنه. بیایید به بدحجاب ها اعتنا نکنیم. اگه همیشه همینطور باشه، نه فقط تو ماه رمضون، به نظرم خیلی ها اینقدر عقده ای نمیشن که با این وضع بی حجابی بیرون بیان.. چون می بینن خریدار نداره کارهاشون و با اعتنا نکردن اینا به مقصدشون نمیرسن و تشویق نمیشن که درجه بدحجابی جامعه رو بالا ببرن.
در حسرت شهادت

افسران - منم اسیر قنوت نواده زهرا

برای نماز عید از همین حالا روزها را شمارش می کنم ، تا تو بیایی و ما هم بیاییم ، تا به آقایی ات نماز فطر را اقتدا کنیم و وجودمان پر شود از نجوای قنوتت ... 
خدایا امسال هم ، قسمت همه عاشقان کن این عیدی شیرینت را .

در حسرت شهادت

افسران - کجاین مردان بی ادعا...


در حسرت شهادت

افسران - آیا صبح نزدیک نیست..

در حسرت شهادت

افسران - خدایا...

"خدایا مرسان زمانی را که همه چیز داشته باشیم الا زمان"
در حسرت شهادت

افسران - یا زهرا (س)

در حسرت شهادت

افسران - با چاقوی ماهواره ایمانتان را نبرید!

گزیده ای از خطبه ۳۲ نهج البلاغه که امام علی (ع) می فرمایند:
ما از آنچه می دانیم منتفع نمی شویم ، چیزی راکه نمی دانیم نمی پرسیم تا بدانیم و کوبنده هایی بر ما واقع می شود که تا واقع نشود در فکر دفعش بر نمی آئییم . ما همیشه در مقام رفع هستیم نه در مقام دفع و حال آنکه باید پیش بینی کنیم و چیزی که هنوز واقع نشده است قبل از وقوعش حساب کارش را بکنیم.

در حسرت شهادت

افسران - داستانی از بهشت و جهنم!

شخصی روزی [در خواب] با خدا مکالمه ای داشت:خداوندا!دوست دارم بدانم بهشت و جهنم چه شکلی هستند؟ خداوند آن مرد را به سمت دو در هدایت کرد و یکی از آن ها را باز کرد‍؛مرد نگاهی به داخل انداخت.درست در وسط اتاق یک میز گرد بزرگ وجود داشت که روی آن یک ظرف خورش بود و آن قدر بوی خوبی داشت که دهانش آب افتاد. افرادی که دور میز نشسته بودند بسیار لاغر و مریض حال بودند.به نظر قحطی زده می آمدند. آن ها در دست خود قاشق هایی با دسته ی بسیار بلند داشتند که این دسته ها به بالای بازوهایشان وصل شده بود و هر کدام از آن ها به راحتی می توانستند دست خود را داخل ظرف خورش ببرند تا قاشق خود را پر کنند. اما از آنجایی که این دسته ها از بازوهایشان بلندتر بود، نمی توانستند دست شان را برگردانند و قاشق را در دهان خود فرو ببرند. مرد با دیدن صحنه ی بدبختی و عذاب آن ها غمگین شد. خداوند گفت:«تو جهنم را دیدی.»آن ها به سمت اتاق بعدی رفتند و خداوند در را باز کرد. آنجا هم دقیقا مثل اتاق قبلی بود. یک میز گرد با یک ظرف خورش روی آن، که دهان مرد را آب انداخت. افراد دور میز، مثل جای قبل همان قاشق های دسته بلند را داشتند، ولی به اندازه ی کافی تپل و قوی بودند، می گفتند و می خندیدند .آن شخص گفت:«نمی فهمم»خداوند جواب داد:«ساده است!فقط احتیاج به یک مهارت دارد! می بینی؟ اینها یاد گرفته اند که به همدیگر غذا بدهند، در حالی که آدم های طمعکار تنها به خودشان فکر می کنند.»

در حسرت شهادت

افسران - بدون شرح !!!!!!!!!


در حسرت شهادت