وب سایت عاشورا

نویسندگان
آخرین نظرات

افسران -  	بیایید به بد حجاب ها اعتنا نکنیم

بیایید به بدحجاب ها اعتنا نکنیم. اگه همیشه همینطور باشه، نه فقط تو ماه رمضون، به نرم خیلی ها اینقدر عقده ای نمیشن که با این وضع بی حجابی بیرون بیان.. چون می بینن خریدار نداره کارهاشون و با اعتنا نکردن اینا به مقصدشون نمیرسن و تشویق نمیشن که درجه بدحجابی جامعه بالا ببرن.
می دیدم این روزا بچه ها چقدر زیاد تو وبلاگ هاشون به بحث حجاب و بی حجابی می پردازند و تصاویر بدحجابی رو میزاشتن و این نشون از غیرعادی بودن وضع امروز جامعه داشت.

امروز برای کاری مجبور شدم سر ظهری بیرون برم، سر ظهر اوج گرما.. اما صحنه های بسیار غیرعادی از بی حجابی دختران و زنان آن هم در ماه رمضان به چشمم اومد که واقعاً اوج بی شرمی رو آشکار می کرد.. خب، من سعی می کنم به اینها اصلاً هیچ توجه نکنم، امّا به هر حال، چشم آدم میفته. اینا با پوشیدن شلوارهای ساپورت تنگ و چسبان و مانتوهایی با رنگ های زننده ومدل های عجیب و تا حد امکان کوتاه کوتاه،.. می خواستن تا جایی که میتونن جلب توجه کنن.. تا جایی که میتونن. یعنی نهایت سعی و تلاششون کرده بودن.. با چهره هایی عبوس و مصنوعی و آب و رنگ شده .. که ذره ای احساس و رنگی از عاطفه در آن نبود.

چه درد آوره که اذان ظهر، آن هم در ماه رمضان، ماه خدا داره پخش میشه بندگان خدا رو به سمت مسجد، خانه خدا دعوت می کنه، امّا این بندگان خدا با این اوضاع گناه آلود برای خودنمایی و دل از راه بردن تو خیابونا مشغول جلوه گری!

در حال تردد نمیتونستم چیزی بهشون بگم، یعنی تا حالا در این موقعیت انجام ندادم، وگرنه اگر مثلاً تو تاکسی یه جای ساکن می بود، ساکت نمی نشستم. امّا خب یه چیز جای شکر داشت، این دخترکان اینهمه کارها رو کرده بودند، ولی من امروز حتّی یک جوان و مرد رو ندیدم که متوجه اینها شده باشه و بهشون نگاه و اعتنایی کنه. بیایید به بدحجاب ها اعتنا نکنیم. اگه همیشه همینطور باشه، نه فقط تو ماه رمضون، به نظرم خیلی ها اینقدر عقده ای نمیشن که با این وضع بی حجابی بیرون بیان.. چون می بینن خریدار نداره کارهاشون و با اعتنا نکردن اینا به مقصدشون نمیرسن و تشویق نمیشن که درجه بدحجابی جامعه رو بالا ببرن.
در حسرت شهادت

حجاب

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">